top of page

SZEWCE

INWESTYCJA

 

Kameralna inwestycja budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowana w podwrocławskiej miejscowości Szewce. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o tych osobach, które pragną zamieszkać we własnym domu z dala od miejskiego zgiełku - na przedmieściach Wrocławia w inwestycji stylizowanej na klasyczną zagrodową zabudowę wiejską. Funkcjonalne rozkłady wnętrz, prywatne ogródki i wysokiej jakości materiały wykończeniowe wpływają na atrakcyjność oferty i zapewnią komfort przyszłym mieszkańcom. Całość inwestycji zakłada budowę 10 segmentów o powierzchni ok. 100 m2 każdy, w zespole budynków jednorodzinnych w układzie bliźniaczym, jedno i dwulokalowym 

LOKALIZACJA

 

Na uboczu Wrocławia, z dala od zgiełku centrum, wymarzone miejsce dla wielbicieli ciszy i spokoju; dla ludzi zmęczonych miastem. Na skraju spokojnej wsi Szewce zlokalizowane będą domy jednorodzinne zestawione w krótkie szeregi, nawiązujące stylistyką do przedwojennej zabudowy zagrodowej. Niewątpliwym atutem miejscowości Szewce jest też bliskość terenów rekreacyjnych takich jak kąpielisko "Kopalnia w Pianowicach" oraz malownicze tereny "Gór Kocich", na krajobraz których składają się lasy, pola uprawne oraz sady (na stokach w okolicach Trzebnicy). Samo osiedle położone jest 3 km od północnych granic Wrocławia. Dobry dojazd do centrum oprócz samochodu, ułatwia komunikacja podmiejska, w tym kolejowa relacji Wrocław – Oborniki Śląskie. W bliskiej okolicy naszej inwestycji zlokalizowane są wszystkie potrzebne usługi: sklepy, szkoła, przedszkole, kościół i przede wszystkim rozległe tereny "Wzgórz Trzebnickich"

HISTORIA

 

Szewce (niem. Schebitz) – miejscowość w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim, w gminie Wisznia Mała, na północ, w odległości 3 km, od Wrocławia. Jedna ze stacji pociągów osobowych na trasie kolejowej Wrocław – Poznań. W latach 1975 1998 miejscowość położona była w województwie wrocławskim.W miejscowości funkcjonuje zespół szkół. Gimnazjum Publiczne w Szewcach założone zostało 1 września 1999 roku a z dniem 1 września 2005 roku zostało połączone ze Szkołą Podstawową tworząc Zespół Szkół w Szewcach.

Wieś-Szewce-w-gminie-Wisznia-Mała.jpg
szewce.jpg
Zrzut ekranu 2019-07-08 o 10.06.46.png
Zrzut ekranu 2019-07-08 o 10.07.06.png
bottom of page